Zapraszamy na darmową konferencję naukowo-szkoleniową!

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

w związku z objęciem patronatem honorowym Krajowej Reprezentacji Doktorantów ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej pn. “Wyzwania procesu ewaluacji jakości kształcenia w szkołach doktorskich” pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Konferencja będzie odbywać się w dniach 4-5 listopada 2024 r. w Hotelu Filmar w Toruniu. Harmonogram konferencji jest dostępny pod poniższym linkiem:

Harmonogram konferencji

Konferencja ma na celu zgłębienie praktycznych aspektów kształcenia doktorantów w szkołach doktorskich, a także stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat ewaluacji jakości tego procesu. Panele dyskusyjne, w których wezmą udział wybitni eksperci i praktycy, będą poświęcone kluczowym wyzwaniom, jakie stawia przed nami obecny system szkolnictwa doktorskiego. Uczestnicy będą mieli także możliwość omówienia innowacyjnych rozwiązań, które mogą przyczynić się do podniesienia standardów kształcenia doktorantów. Podejmowana problematyka zdaje się szczególnie ważna i doniosła w obliczu zbliżającej się, pierwszej ewaluacji szkół doktorskich.

Ww. konferencja organizowana jest w ramach projektu „Kształcenie doktorantów bez tajemnic – czas na ewaluację!” współfinansowanego jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego otrzymanych w 2024 r. w ramach konkursu Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego. Poza konferencją, w projekcie przewidziany jest cykl szkoleń – więcej informacji znajdą Państwo w mediach społecznościowych Organizatora Konferencji.

Łączę wyrazy szacunku

mgr Katarzyna Kowalik