Karty parkingowe dla doktorantów

Parking w okolicach DS1, ECF i Collegium Universum, wjazd od ul. Adama Mickiewicza

Koszt parkingu wynosi 420zł/rok (opłata jednorazowa)

1. Zgłoszenia możecie wysłać do 02.10 (środa) do 23.59 na  ze swojej poczty uczelnianej. Zgłoszenia niekompletne lub wysłane z prywatnych skrzynek mailowych nie będą rozpatrywane.
  2. W temacie maila należy wpisać: karta parkingowa, imię i nazwisko, nr indeksu, rok szkoły doktorskiej (jeżeli jesteście doktorantami pierwszego roku i nie posiadacie jeszcze nr indeksu umieśćcie taką informację w treści maila) oraz nr rejestracyjny pojazdu.
  3. UWAGA!   Jeżeli znajdujesz się w szczególnej sytuacji (np. choroba) i Twój wniosek wymaga indywidualnego rozpatrzenia poinformuj nas o tym w treści maila. Prosimy opisać swoją sytuację oraz dołączyć dokument lub orzeczenie w celu jej potwierdzenia.
  4. Jeżeli zostanie Ci przyznane miejsce parkingowe zostaniesz o tym poinformowana/y 03.10 do godz. 23.59.
  5. Jeżeli nie wykupisz miejsca do 07.10 zostaniesz wykreślona/y z listy, a Twoje miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy