WYBORY 2020

Samorząd Doktorantów ogłasza wybory na przedstawicieli doktorantów w:

• Kolegium Elektorów (3 osoby),
  • Senacie UMB (1 osoba),
  • Radzie Wydziału i Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim (3-5 osób),
  • Radzie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej (3-5 osób),
  • Radzie Wydziału Nauk o Zdrowiu (3-5 osób).

Bierne prawo (kandydowania w wyborach) oraz prawo do zgłaszania Kandydatów przysługuje każdemu członkowi Samorządu.

Wszystkich kandydatów prosimy o wypełnienie poniższych dokumentów „Zgłoszenie” i „Informacja o przetwarzaniu danych osobowych”. Dodatkowo, kandydatów do Kolegium Elektorów i Senatu uprzejmie prosimy o wypełnienie „Oświadczenia”.

Skany zgłoszeń prosimy przesłać na maila , lub dostarczyć oryginały 18 lub 20 lutego 2020 w godzinach 8:00-13:00 do Domu Studenta Nr. 1 ul. Akademicka 3 (Siedziba Samorządu).

Zgodnie z Kalendarzem Wyborów, wyboru przedstawicieli Doktorantów w powyższych gremiach dokonają 27.02.2020 wszyscy członkowie Sejmiku obecni na zebraniu wyborczym.