Zgłoszenia kandydatów do Kolegium Elektorów i Senatu

Drogie Doktorantki, drodzy Doktoranci!

Mamy przyjemność poinformować, że Komisja Wyborcza Samorządu Doktorantów otrzymała i potwierdziła następujące zgłoszenia kandydatów do Kolegium Elektorów i Senatu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku:

Kolegium Elektorów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku:

– mgr Dominika Dobiecka

– lek. Alicja Jelska

– lek. Maciej Szabłowski

– lek. Mateusz Zarzecki

Senat Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku :

– lek. Marta Pasławska

Zebranie wyborcze Sejmiku Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku dotyczące wyboru przedstawicieli doktorantów w Kolegium Elektorów i Senacie Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbędzie się 29.02.2024 w godzinach 12:00-16:00 w Siedzibie Samorządu Studentów UMB – Dom studenta nr 1, ul. Akademicka 3.Wyboru przedstawicieli doktorantów w Kolegium Elektorów i Senacie Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku dokonają przedstawiciele Sejmiku Samorządu Doktorantów UMB zgromadzeni na zebraniu wyborczym.